Siellä missä työmaakin

Yhteystiedot


Yritys

Sisärakennustekniikka SRT Oy

Hakamäenkuja 8, 01510 Vantaa

Myynti:

Tiedustelut ja tarjouspyynnöt:
09 838 6500
tai niko.oinonen@srt-oy.fi

Lisätiedot:
Niko Oinonen, toimitusjohtaja
Puh. 044 745 9042
niko.oinonen@srt-oy.fi

Laskutus

Verkkolaskutusosoitteemme: 003707567050
Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Paperilaskut osoitteeseen
Hakamäenkuja 8
01510 Vantaa

Sisärakennustekniikka SRT yhteystiedot

Yrityksen johto, työmaajohto ja myynti


Niko Oinonen SRT
Niko Oinonen
toimitusjohtaja

044 745 9042
niko.oinonen@srt-oy.fi

Miika Vaasio SRT
Miika Vaasio
työpäällikkö, hpj

040 451 0071
miika.vaasio@srt-oy.fi

Pauli Telinkangas SRT
Pauli Telinkangas
kehitysjohtaja

045 652 5820
pauli.telinkangas@srt-oy.fi

Anne Pirinen SRT
Anne Pirinen
talouspäällikkö

09 838 6500
anne.pirinen@srt-oy.fi

Andres Somelar SRT
Andres Somelar
työnjohtaja

050 449 7907
andres.somelar@srt-oy.fi

Jarkko Salin SRT
Jarkko Salin
työnjohtaja

0400 832 877
jarkko.salin@srt-oy.fi

SRT sisärakennus
Kai Salmi
työnjohtaja

050 55 44 200
kai.salmi@srt-oy.fi

Rakentaminen kovassa kasvussa

Rakennusala elää työntäyteistä aikaa, monilla, kuten meilläkin, hommaa painetaan ja tekemistä riittää. Mikä on tietenkin vain hyvä asia.

Ydinliiketoimintamme; sisäkattojen ja -seinien ym. rakentaminen on ja tulee aina olemaan toimintamme kulmakivi. Ja mitä sitä kiertelemään, se on meidän heiniä, me osataan se todella hyvin.

Uusia liiketoimintamuotoja ja lisäpalveluita suunnitellaan, jotta voisimme tulevaisuudessa palvella asiakkaitamme entistäkin paremmin. Kehitettävää ja uutta opittavaa riittää kuitenkin aina. Olemmekin asettaneet riman itse niin korkealle, ettei aidan matalimmasta kohdasta voi koskaan mennä, ei pienimmässäkään asiassa. Kehittymisessä asiakkailta saamamme palaute on keskeistä, se saa meidät vaatimaan itseltämme jatkuvasti enemmän ja parempaa. Arvostuksennälkä kasvaa syödessä. Hyvä niin.

Mitä parhainta menestystä meille kaikille.

SRT Asiakaspalvelu

Ota yhteyttä!

Kerro lyhyesti, miten voimme palvella, niin otamme sinuun pian yhteyttä.

Back to top